Maszyny

Połączonie wyważarki wysokoobrotowej z maszyną do kalibracji zmiennej geometrii turbosprężarek w samochodach osobowych i lekkich pojazdów użytkowych.

VSFR (Vibration Sorting and Flow Rig) jest nowym konceptem który łączy renomowaną wyważarkę VSR 3 z maszyną VTR 100 do ustawiania układu VNT w jedno łatwe w obsłudze urządzenie. Połączenie to jest kompletnym rozwiązaniem do regeneracji turbosprężarek. VSFR pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie produkcji i wydajną pracę. Maszyna posiada zupełnie nowy, szybki, komputer wyposażony w sprawdzony i dopracowany system pomiarowy.

Wyważarka wysokoobrotowa rdzeni turbosprężarek do ciężkich pojazdów użytkowych.

Maszyna Turbo Technics VSR 500 służy do wyważania dużych turbosprężarek występujących w pojazdach ciężarowych. Jest to obecnie jedyna maszyna tego typu na rynku. Przystępując do prac nad maszyną VSR 500 wzięto pod uwagę wszystkie elementy składowe profesjonalnej maszyny wyważającej: precyzje, wydajność, szybkość, niezawodność oraz łatwość obsługi. Firma Turbo Technics postanowiła sobie ambitny cel: znaleźć najlepsze rozwiązania konstrukcyjne w każdym z tych obszarów.